Angličtina Uherské Hradiště - Těšíme se na Vás v letním semestru tradičně za nejnižší cenu v okolí

.

Vítá Vás Angličtina Uherské Hradiště

Otevíráme opět Jednoleté pomaturitní kurzy se statutem studenta - akreditace MŠMT

                       

PŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY PRO NOVÝ ŠK. ROK  2023/2024

/platí i pro maturitu v září/

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU SE KONÁ 

V PONDĚLÍ 4. ZÁŘÍ V 10.30H 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Jsme partnerskou školou autorizovaného jazykového centra CAMBRIDGE P.A.R.K., jazykové zkoušky FCE můžete skládat přímo u nás!

 

!!! Nabízíme skupinky 2 - 4 studentů !!!

 !!! stálý lektor po celé pololetí !!! parkování před budovou školy

 

 

Cizí jazyk vám nepřednášíme, ale pokud chcete, dostane se vám u nás pod kůži.

 

Obecně lze říci, že Angličtina Uherské Hradiště klade hlavní důraz na uchopení jazyka jako prostředku komunikace a vyjádření našich postojů a nejenom jako cíl našeho úsilí. Z tohoto důvodu zařazujeme do výuky jazyka témata z oblasti geografie, kultury, historie či literatury. Při výuce firemních skupin se lze podle požadavků skupin soustředit na ekonomickou terminologii, či 'office english'. Oblíbené a efektivní se ukazuje i zařazování poslechů hudebních skladeb jako 'warm-up' aktivit, samozřejmě s ohledem na na skladbu výukové skupiny.

V Angličtině Uherské Hradiště se při výuce opíráme především o učebnice, příp. pracovní sešity nakladatelství OXFORD UNIVERSITY PRESS. Volba těchto učebnic odpovídá optimálnímu pokrytí 'four skills in language studying' , tedy čtyř klíčových dovedností při výuce jazyka - 'reading, listening, speaking and writing' - čtení, poslech, mluvení a psaní. Naši vyučující se taktéž pravidelně účastní metodických seminářů organizovaných OUP, na kterých jsou prezentovány další  podpůrné materiály tak, aby bylo dosaženo maximální výtěžnosti učebnic.

Závěrem připomínáme  neopomenutelný význam studia angličtiny při zvyšování konkurenceschopnosti a mobilitě pracovních sil v dnešní sjednocené Evropě, který by měl být jedním z hlavních motivů začlenění studia jazyka do svého denního prgramu.   

Novinky

Zimní semestr 2018 - kurzy angličtiny

07.08.2018 16:40
V zimním semestru otevíráme od září nové kurzy angličtiny, úroveň začátečníci až pokročilí. V případě zájmu se na Vás těším na telefonu 777 563 563.

Letní semestr - kurzy angličtiny

18.02.2018 08:54
V letním semestru otevíráme nové kurzy angličtiny, úroveň začátečníci až pokročilí. V případě zájmu se na Vás těším na telefonu 777 563 563. Eva...

Příprava na 8-leté gymnázium

02.08.2017 21:09
Od září budeme otevírat i přípravný kurz na 8-leté gymnázium a přípravu žáků na 2.stupeň
<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>

WIFI free v prostorách školy

   

Dárkový poukaz

Chcete udělat někomu radost?

Kupte mu dárkový poukaz na kurz angličtiny:-)